Kasutaja: Unustasid parooli?
Parool:


REGISTREERI KASUTAJAKS

Lugupeetud üliõpilane,

 

 

 

Estlex OÜ eesmärk on aidata kaasa Eesti õigussüsteemi arendamisele ning õigusteenuste kvaliteedi parandamisele. Estlex OÜ ja tema eelkäijad on esimesena teinud oma klientidele kättesaadavaks õigusaktide tekstid elektrooniliselt, hakanud esimesena koostama õigusaktide terviktekste, esimesena sidunud kohtulahendid õigusaktidega ning teinud muid arendusi (nt õigusakti teksti ettelugemise võimalus vaegnägijatele). Alates eelmisest aastast oleme alustanud üliõpilastööde ja kohtupraktika annotatsioonide koostamist ning parandanud Euroopa Liigu õigusaktide kättesaadavust.

 

 

 

Estlex OÜ’l on hea meel pakkuda 2019. a kevadsemestril kõigile üliõpilastele võimalust kasutada Estlex OÜ õigusinfoteenust tasuta. Kevadsemester on aeg, millal üliõpilased kirjutavad erinevaid üliõpilastöid ja valmistuvad ette eksamiteks. Meil oleks hea meel, kui saame teha seda niigi rasket ülesannet lihtsamaks, kiiremaks ja paremaks. Teenuse kasutamiseks on vaja teha kolm lihtsat sammu:

 

 

 

Loodame, et saame Teile õppetöös ning edaspidises kutse- ja majandustegevuses kasulikud olla. Jääme ootama Teie e-kirja ja lepingut.

 

 

Lugupidamisega

Estlex OÜ

 

Pärnu mnt 20

10141 Tallinn

+372 5842 6051

info@estlex.ee

www.estlex.ee